Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Totem Tabela

 

Totem Tabela Nedir

Totem Tabela genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır. Açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde ama en çok petrol istasyonlarında ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.

Totem Tabela şehir merkezinde, sokakta, insan kalabalığının çok olduğu cadde kenarı gibi açık alanlarda tercih edilen totemler kullanmanın işletmeler için birçok faydası vardır.

Açık hava reklam aracı olarak açık alanlarda kullanılan ve boyutları mesafe uzaklığına göre ayarlanabilen reklam türüne totem tabela denir. Totem tabelaların birçok görevi vardır. Bu tabelaların en önemli görevlerinden biri alışveriş merkezi veya devlet kurumları gibi önemli yerlerin dikkat çekmesi için tasarlanmasıdır.

Uzun İşçilikleri Süren Totem Tabelalar

Totem tabelaların yapılma süreci uzman çalışanlar tarafından tamamlanmalıdır. Yapım sürecinde tasarım faaliyeti yapılır ve grafik kısmı vektör tabanlı programlar aracılığı ile hazırlanmaktadır. Hazırlanmış olan grafiğin alüminyum tabakaya geçirilme sürecinde bilgisayar sistem tabanlı metal kesiciler kullanılmaktadır. Kıvırma ve kırma bölümleri makineler tarafından şekillendirilerek kesilme işlemi yapılmaktadır. Totem tabelaların yerden yukarı doğru olan yükseklikleri minimum 3 ila 4 metre aralığındadır. Meydana gelen tabela malzemeleri fırın boya sistemi ile boyanmaktadır.

Totem Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Totem tabelaların modelleri vardır. En çok rağbet gören modellerden ilki ışıksız ve ışıklı olan çeşididir. Işıklı tabelaların iç düzeneğine güneş enerjili sistem veya elektrik tesisatı yerleştirilmektedir. Totem tabelalarının ebatları boruların içerisine insan yerleştirilebilecek genişliktedir. Totem tabela çeşitlerine bakıldığında; tek bacaklı, likit, çift bacaklı, kompozit, çelik saç, profil, ışıklı- ışıksız, alüminyum ve vinily game gibi modeller yer alır.

Totem Tabelaların Faydaları            
  • Totem tabelalar ebat ve görünüm olarak yeterince gösterişli oldukları için çok uzak mesafeden bile fark edilebilmektedirler.

  • Bir işletmenin marka bilinirliği için açık alanda tercih edilen totem tabelaları insanlarda merak uyandırmakta ve kişiyi işletmeye yönlendirmektedir.

  • Cadde ve yol kenarında, görsel şölen sunan renklerle harmanlanmış reklam araçlarının insanlar üzerindeki etkisi büyüktür. Bu durumdan dolayı totem tabelalar işletmeler için önem taşır.

  • Maliyet olarak kârlı olan totem tabelalar uzun vade için mantıklı bir yatırımdır.

  • Tasarımı güçlü ve farklı olan tabelalar, reklamı yapılan ürünün de kalitesinin ortaya çıkarmaktadır. Reklamın insan hafızasında yer edinmesi için tasarımların müşterileri etkilemesi gerekir. Ürün veya hizmet satan firmaların totem tabela kullanması kusursuz bir reklam için vazgeçilmez bir seçimdir.

 

totem tabela

Totem  Tabela, açık alanlarda  özellikle reklam amaçlı herkesin   görebilmesi için otoyol , yan yol kenarlarına yerleştirilen büyük ebatlı tabelalardır. Totem Tabela hem tasarımı, ölçüleri, totem borusu  boylarıyla, reklam yapan firmaların prestijini en üst seviyede yansıtan bir açık hava reklam aracıdır.

 

Totem Tabela konusunda fiyat, bilgi ve telefon ile geri dönüş için teklif forumunu doldurunuz. Teklif Formu 

Yaptığımız Totem Tabelalardan Bazı Örnekler;

Totem Tabela

Totem Tabela

Totem Tabela

Totem Tabela

 

 

 

Totem Tabela

Totem Tabela

Totem Tabela

 

 

 

totemtabela2

totemtabela

totem__15_

Totem Tabela

 

 

 

 

 

 

Totem Tabela

Totem Tabela

Totem Tabela

Totem Tabela

 

 

 

Totem Tabela

Totem Tabela

Totem Tabela

Totem Tabela