Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Pleksi Tabela

 

Pleksi Tabela Kutu Harf Nedir?

Pleksi Tabela günümüzde, tabela sektörü gün geçtikçe gelişen sistemler çerçevesinde büyük bir gelişim göstermektedir. Bu gelişim dahilinde artan tabela çeşitleri, bu sektöre oldukça büyük katkılar sağlamaktadır.Bu tabela sistemleri içerisinde günümüzde sektöre büyük katkılar sağlayan çeşitlerinden biri de pleksi tabela sistemleridir. 

pleksi tabela

Pleksiglass tabela birçok yerde kullanılan dayanıklı akrilik malzemeden yapılır. Tabela sektöründe pleksiglass gerek dış mekan gerekse iç mekan olmak üzere iki yerdede reklam ve tabela ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.pleksiglassın tutulmasının nedeni özellikle dış mekan tabela ve reklam malzemelerindeki dayanıklılığı ve hava şartlarında deforme olmaması ve ışığı yansıtmasıdır.Pleksilerin en büyük özelliği döküm levha olmasıdır.

 

Pleksi Tabela Modelleri

Tabela modelleri olarak bir çok tabela modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biride pleksi modelidir. Kendi arasında farklı tasarımı ve modeli ile bir çok farkı kategoriye ayrılmaktadır. Genel olarak 3mm akrilik pleksi glass malemeden üretilen içleri samsung modül led olarak imal edilen bu tabela modeli diğer tabelalardan kendini ayıran özelliği ışık geçirgenliği, modeli ve dayanıklı olmasıdır.

 

Yaptığımız Tabelalardan Bazı Örnekler;

 

       pleksitabela   pleksitabela2    pleksitabela3    pleksitabela4 

       pleksitabela5   pleksitabela6    pleksitabela7   

       pleksitabela8   pleksitabela9    pleksitabela10     pleksitabela11

       pleksitabela12   pleksitabela13    pleksitabela14    pleksitabela15

       pleksitabela16   pleksitabela17    pleksitabela18    pleksitabela19

       pleksitabela20   pleksitabela21    pleksitabela22    kutuharf-tabela2