Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Paslanmaz Krom Tabela

 

Paslanmaz Kutu Harf Tabela Nedir?

Paslanmaz Krom Tabela kutu harflerin ön cephelerinde 304 kalitede 1,2 mm yüzeyinde paslanmayan saclar kullanılmaktadır. Tabela için yazılan harflerin ön kısımlarını lazer sistemi ve harflerin yan yüzeylerini giyotin makasları ile kesilerek hazırlanmaktadır. 

paslanmaz krom tabela

Paslanmaz kutu harf tabelaları istenilen renklerde boyanarak hazırlanmaktadır. Özellikle paslanmayan sac kullanıldığı için çok uzun süre kullanılabilir.Krom harf tabelaların yapımı tamamen el içliği olan tabelalardır.

Üretimi yapılan tabelalarda ışıklı ve ışıksız sistem isteğe göre hazırlanmaktadır. Krom harf tabelalarda kullanılan krom malzemesi hem dayanıklı olması hem de temizlik açısından kolaylık sağlamaktadır.

 

Paslanmaz Krom Tabela Markanızı Ayrıcalıklı Kılar

Paslanmaz Krom Tabela bulunduğunuz yerdeki diğer tabelaların yanında sizi daha çok fark edilir kılar. Bir çok kurumve marka tarafından tercih edilme nedenlerin başındada bu özelliği gelmektedir. Paslanmaz yapısı ile uzun ömürlü oluşu, görsel diğer tabela modellerine göre ayrıcalığı sizi fark diğer işletmelerden öncelikli olarak fark edilir kılar. Işıklı ve ışıksız şekilde 2 ayrı gruba ayrılan paslanmaz tabela modül ledler ile beraber ışıklandırma yapılarak güzdüz gibi gecede sizi ön plana çıkarır.

Paslanmaz Krom Tabela Modelleri

Paslanmaz Krom Tabela Modelleri olarak paslanmazlar 3 ayrılır. Gümüş Gri , Sarı Gold ve Siyah mat olarak paslanmaz çeşitleri 3 ayrılır. Genel tercih edilenelr ise sektör ve marakaya göre değişkenlik göstermetedir.

Yaptığımız Paslanmaz Krom Tabelalardan Bazı Örnekler

 

           oteltabelasi13   oteltabelasi9   oteltabelasi11   paslanmazkromtabela17

          paslanmazkromtabela15   paslanmazkromtabela16   paslanmazkromtabela5    paslanmazkromtabela4

          paslanmazkromtabela3   paslanmazkromtabela2   paslanmazkromtabela18    paslanmazkromtabela

          bankoarkasi-tabela3   bankoarkasi-tabela2       paslanmaz-krom-tabela15

          paslanmaz-krom-tabela13   paslanmaz-krom-tabela11   oteltabelasi8