Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Otel Tabelası

 

Otelinizi En İyi Yansıtacak Tabela Reklam Çalımaları

Otel Tabelası olarak bir çok tabela çeşidini kapsayan modellerde tabela üretimi yapan Amade Reklam pleksi kutu harf, paslanmaz krom harf, alüminyum harf ve daha bir çok tabela çeşidinin hizmetini sunmaktadır. Otel tabelası olarak bir çok tabela çeşidi bulunmaktadır.

 


Bunlara örnek verecek olursak, çatı tabelası, totem tabela, pilon tabela, kompozit tabela ve diğer tabela modelleri bunlara örnektir. Tabelası yapılacak Oteller öncelikle kurumsal kimliğinize uygun sizleri daha iyi ifade edecek tabela modelini seçmeleri gerekmektedir. Burada ikinci önemli olan husus ise Otel konumunun önemidir.

Otel Tabelası 

Konumun önemi yaptırmayı planladığınız tabela modelini seçmenizde ve Otelinizin daha çok fark edilmesinde daha çok önem arz etmektedir. Eğer oteliniz her yerden görünür bir konumda ise Otel çatısı veya alnına komple çatı tabelası yapılması uygundur. Diğer bir tabela modeli ise fark edile bilir totem tabela ve pilon tabela modelleridir. Bu tabela modelleri diğer tabelalara göre hem görsel açıdan farklı hemde büyüklükleri ile fark edilir olmalarıdır.

 

Otel Tabelası Modelleri

Otel tabelası modelleri olarak bir çok çeşitte ve özellikte tabela modelini Otel firmalarına tasarlayarak uyguladık. Genel olarak paslanmaz tercih edilmesi paslanmazın daha oturaklı ve kurumsal durarak daha çok ilgi çekmesidir. Bunlara ek olarak şu tabela modelleri otel tabelası için tasarlanarak uygulanmaktadır.

  • Alüminyum Tabela
  • Paslanmaz Krom Tabela
  • Pleksi Tabela
  • Totem Tabela
  • Fileli Paslanmaz Krom Tabela
  • Çatı Tabelası

Yaptığımız örnek projeler aşağıdadır;

 

          oteltabelasi   oteltabelasi2   oteltabelasi3   oteltabelasi4

          oteltabelasi5   oteltabelasi6   oteltabelasi7   oteltabelasi8

          oteltabelasi9   oteltabelasi10   oteltabelasi11   oteltabelasi12

          oteltabelasi13