Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Markanızı Herkese Yansıtan Totem Pilon Tabelalar

 

Totem tabelalar, uzun bir direk üzerine dikilen, devasa boyutlardaki reklam araçları olarak bilinirler.

Sizin de, bir kurum yahut kuruluşunuz var ise, bu reklam aracını kolay bir biçimde kullanmanız mümkün zira totem tabela, tasarımı iyi olduğu vakit ve iyi bir konumda kendine yer bulduğu vakit oldukça iyi bir reklam aracı olabilmektedir. 

Günümüzde, yol kenarlarında ve otobanlarda, kurum ve kuruluşların önlerinde sıkça görebileceğiniz bu tabela çeşitlerinin en can alıcı bölümü tasarımdır. Zira, hem okunaklı, hem de dikkat çekici fontlar ve renklerle bezenmiş bir totem tabelanın varlığı neredeyse iyi bir reklamcı tarafından yapılmadığında; hayli şanssız ve faydasız sonuçlar doğuracaktır. Bu sebepten, tabelayı yaptırırken muhakkak alanında tecrübeli tasarımcılar ve reklamcılarla çalışmanız gerekir.

 

Daha estetik bir tasarım ve yol kenarında büyük bir direk yerine, yerden biraz olsun yukarıda, daha estetik bir duruş istiyorsanız, size Pilon tabela önerilebilecektir. Totem yerine, Pilon kullanmak, genelde yerden daha az yukarıda tasarımlar isteyen ve daha estetik bir duruş için kullanılan reklam araçları olarak bilinirler. Dilediğiniz gibi dizaynı yapılabilen ve günümüzde popüler bir yerleşim tabelası olarak bilinen bu tabelalar, dikkat çekici nitelikte tasarımlara sahiptir.

 

Zira, totem kadar zor bir tasarım gerektirmeyen ve yerden fazla yukarıda olmaması ile oldukça farklı tasarım havuzlarını içerisinde barındırabilen pilon tabela çeşitlerini, kuruluşunuz için diktirebilir ve tasarlatabilirsiniz.