Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Kule Vinç Tabelası

 

Kule Vinç Tabelası İle Markanız Yükseklere Yazın

Kule viç tabelası büyük devasa yapıların ve konutların yapımında işçiliği azaltmak projenin işleyiş sürecindeki taşıma ağını raylı sistem üzerinde beton blokları ve diğer ağır insan yüküyle taşınması zor maddeleri kolaylıkla taşıyabilen sisteme kule vinç denmektedir.

 

Kule vinçlerin genel özellikleri her zemine uyum sağlayarak kullanılması ve demonte olmasıdır. Kule vinçler için öncelikle en önemli unsur kurulumu sağlam yapılan demonte parçaların doğru ve hatasız montajıdır.

kule vinç tabelası

Kule vinçlerde dikkat edilmesi gereken diğer hususlardan biride ışıklandırma ve reklam panoları ile görünürlüklerini artırmadır. Yüksek alanlarda çalışan vinç özellikle gece hava araçları için tehlike arz etmektedir.

 

Vinç Tabelası Yaptırırken Bunlara Dikkat

Kule vinç tabelası yaptırırken en çok dikkat edilmesi gereken husulardan biri yapılacak tabelanın montajının yerinin sağlamlığı ve yapılması istenilen tabelanın harf ise harflerin sağlamlık, baskı vinil ise profillerin yukarıda oluşacak rüzgar ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklılıklarıdır.

 

Bunlar için en önemli unsurlardan biri sağlamlıktır. Yaptıracağınız tabela modeli kule vinç tarafından ne kadar yükseklikte olacağı ve bu yüksekliğe göre görüş açısı mesafesinin doğru hesaplanarak yapılması gerekmektedir.

Bunun için ışıklandırma sistemi ve reklam tabela panosu ile geceleyin kule vincin farkedilebilir olmasını sağlayan tabela reklam ışıklandırma sistemidir. Vinç üzerine ışıklı ve ışıksız tabela olarak pleksi tabela, alüminyum tabela, polikarbon tabela ve vinil tabela gibi bir çok modelde tabela montajı yapılmaktadır.

Kule Vinç Tabelası Modelleri

Kule vinç için yapılan tabela çalışması ayrıca doğal bir reklam potansiyeli oluştucağından firmaya reklam imajı olarak hem uygun fiyata hemde herkesin fark edebileceği yükseklikte reklam yapılmasını sağlamaktadır. Kule vinç olarak yaptığımız örnek çalışmalarımız aşağıdadır;