Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Işıklı Tabela Kullanmanız İçin 7 Önemli Neden 

Günümüzde reklam çalışmaları bir firmanın olmazsa olmaz faaliyetleri arasındadır. Çünkü hızlı rekabet ortamında firmaların rakiplerine göre farklılıklarını ortaya koymaları veya potansiyel müşterilerinin dikkatlerini çekmeleri reklam faaliyetlerindeki başarıları ile sağlanır.

Reklam hizmetleri içerisinde de en etkin ve hızlı sonuç veren araçların başında tabela hizmetleri gelmektedir. Tabelalar, açık ya da kapalı mekânda olsun her zaman etkin, başarılı bir reklam hizmeti sunar.

Son dönemlerde gelişen teknoloji ile birçok tabela çeşitleri firmaların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Işıklı tabelalar da sağladığı faydalar sebebiyle tabela türleri içerisinde en fazla tercih edilen tabela çeşitlerinin başında gelir. Diğer tabela türleri ile birlikte başarılı bir şekilde de kullanılan ışıklı tabela bir arada kullanıldığı tabelayı daha dikkat çekici yapan önemli bir unsurdur.

Gün ışığının olmadığı zamanlarda şehir içerisinde veya dışında ışıklı bir tabelayı görmemek mümkün değildir. Işıklı tabelalar dikkat çekicidir bu da onların fark edilmelerini ve kişilerde bir etki bırakmasını sağlar.

Amade Tabela Reklam olarak işimiz, markanızın amacını başarı ile vurgulayan ve potansiyel müşterileriniz tarafından fark edilmenizi sağlayacak tabela hizmetleri sunmaktır. İyi bir ışıklı tabela ile artan satışlarınızla işinizi büyütmeniz çok kolay hale gelecektir.

Işıklı tabela önemli bir yatırımdır. Işıklı tabela çeşitlerinin sizin için iyi bir çözüm olup olmadığını ve işinize nasıl bir katkı yapacağını bilmek ister misiniz? 

1) Işıklı Tabelalar Markanızı 7 Gün 24 Saat Görünür Yapar

Işıksız bir tabela her zaman fark edilmenizi sağlayamayabilir. Çünkü sizi sadece gündüzleri görünür yapmaktadır. Ancak ışıklı bir tabela sizin için 7/24 çalışır. Firmanız kapalı iken bile görünüz olmanızı sağlar. Bu şekilde bir tabela rakiplerinize karşı önemli ölçüde öne çıkmanızı sağlayacak önemli bir pazarlama stratejisidir.

2) Bakım Gideri Düşüktür

Işıklı tabelalar, uzun yıllar kullanılmaya müsait ve sert mevsimsel şartlara dayanıklı malzemelerden üretilir. Işıklı tabelanızda enerji tasarruflu LED ampullerden kullanılıyorsa bunları da sık sık değiştirmenize de gerek kalmaz. LED ampullerin dayanım süresi yaklaşık 50 bin saattir.

3) Diğer Reklam Araçlarına Göre Düşük Maliyetlidir

Işıklı bir tabelanın getirisi her zaman maliyetini aşar. Bir kere yatırım yapmanız yeterlidir. Sonrasında sizin için durmadan çalışır. Diğer birçok etkili reklam stratejilerine göre daha düşük bir maliyeti vardır. 

4) Büyük Tabelalar Marka Değerinizi Temsil Eder

Işıklı tabelalar ile maddi olmayan faydalar da elde edersiniz. Çünkü etkili ve fark yaratan bir ışıklı tabelayla potansiyel müşterilerinize birçok mesaj iletebilirsiniz. İyi düşünülmüş bir tabela tasarımıyla güven, güvenilirlik, saygınlık gibi olumlu duyguları iletmeniz çok kolaydır. 

5) Size Özeldir

Birçok firma dijital ışıklı tabelalar kullanır. Çünkü bunlar dinamik olarak değiştirilebilir ve farklı mesajlarla markanıza özel olarak kişileştirilebilir. Promosyon veya kampanyalarınızı iletmeniz daha kolaylaşır. 
 

6) Basit ve etkilidir

Sektöre bağlı olarak firmalar bazen basit bir tabela tercih edebilir. Ancak en basit bir tabela bile ışıklı halde iyi bir çözüm sunar. 

7) Diğer Tabelalar İle Birlikte Kullanımı Kolaydır

Işıklı tabelalar diğer tüm tabela çeşitlerine kolayca adapte edilebilir. Sektörünüze, işinize veya bütçenize bağlı olarak her tabela çeşidi ile ışıklı tabela çözümlerini kullanabilirsiniz.

Eğer işinizin öne çıkmasını ve fark yaratmasını istiyorsanız ışıklı tabela tam size göre bir çözüm sunacaktır. Amade Tabela olarak birçok sektörde çok çeşitli tabela çözümlerimiz ile hizmetler sunmaktayız.

Işıklı tabela seçeneklerimizden birini aldığınızda en yüksek kalitede bir ürün almış olursunuz. Uzmanlarımız yaratıcılıklarını ve tecrübelerini kullanarak size özel, dikkat çekici ve etkili tabela tasarımları ile hizmet sunar.

Işıklı tabelalar hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ve bütçenizi sarsmadan size özel bir tabela çözümüne ulaşabilirsiniz.