Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Hastane Tabelası

 

Hastane tabelası yönetmeliği olarak belirli bir kurumsallık ve şartlar doğrulusunda istenilerek, belirli kriterlerin oluşturulup istenilmesi ile istenmektedir.

Bir çok tabela modeli arasında Hastaneler için üretilen tabela modelleri hemen hemen belirli bir yönetmeliğe dökülmüştür. Hastanelerin kolay bulunabilirliği ve kurumsallık olarak aynı görselliği oluşturması Hastane görünümünün görsel açıdan aykırı font ve malzemelerin kullanılmaması özenle yapılmaktadır.

Hastane Tabelası Modelleri Nelerdir?

Hastane tabelası modelleri bir çok tabela modeli arasından belirlenmiş ve buna uygun font ve renkler belirleniştir. Kamu Hastaneleri belirli teknik şartname üzerinden oluşturulan kurumsallık kimliğe uygun sadece yapılan tabela ölçüleri faklı olarak tabela modeli belirli olan hastane reklam modellerini yaptırmaktadır. Diğer özel Hastaneler ise kendi kurumsal kimliklerine uygun tasarımlar ile bunlara uygun tabela modellerini imalatçı firmadan istemektedir.

Hastane Tabelası Modelleri aşağıda sırlanmıştır;

  • Kompozit Oyma Tabela
  • Pleksi Kutu Harf Tabela
  • Alüminyum Tabela
  • Işıklı Pleksi Tabela
  • Çatı Tabelası
  • Yönlendirme Tabelaları

Hastane Tabelası Yönetmeliği

Hastane tabelası yönetmeliği sağlık bakanlığı tarafından fontundan, renk kodlarına (pantone rengi) kadar, ebat ve belirli standartlarca belirlenmiş şekilde sunum haline getirilerek sadece şu anlık kamu hastanelerine zorunlu hale getirilmiş şekilde uygulaması gerçekleştirilen yönetmeliğe hastane levhaları yönetmeliği denilmektedir. Genel olarak tüm kamu hastaneleri bu yönetmeliğe uymakla yükümlüdür.

Yönetmelikte belirtilen font, renk ve kullanılacak malzemeleri hastane yönetimi teklif aldığı reklamcıdan istemekle yükümlüdür.

Yönetmelikle ile alakalı detaylar Hastane Tabelası Yönetmeği tıklayınız.

hastane tabelası

Amade Reklam Hizmetleri Hastane Tabelası olarak bir çok farklı modelde üretimini gerçekleştirmiştir. Hastane tabelaları hem iç mekan hemde dış mekan olarak 3-4 farklı modelde yapılmaktadır.

Genel olarak bir hastanenin ana giriş tabelası, totem veya pilon tabelası, iç yönlendirme tabeası ve çatı tabelası olmak üzere 4-5 farklı tabela modeli yaptırılması uygun görülmektedir. Hastane Tabela imalatında bir çok referansı ve %100 memnuniyet garantisi olarak Amade Tabela Reklam hizmetinizde. 

 

Hatane Tabelası olarak bir çok kurum ve özel Hastanelere hizmet veren firmamız Hastanenizin görünümünü değiştirerek varlığını belirginleştirecek Açık Hava Reklam çalışmaları ile avrupa standartlarına uygun tabela reklam hizmetlerini sizlere sağlamaktadır.

Bizlere 0212 436 28 28 veya 0545 828 60 28 WhatsaPP numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Hastabela Tabelası olarak yaptığımız tabela resimlerini aşağıdan inceleyiniz.

     catitabelasi-amadereklam   0dd6ehastane2    acibademgece    acil-servis-tabelası-620x350 

      Avcilar_cati_tabelasi13.10.2011   hastane-tabela-cephe-ve-cati-tabelasi    hekim-kadrosu-tabelasi    kbb-hospital-tabela

      b05f57d4HASTANE2_   isikli hastane cerrahi    casaba-reklam-memorial-kutu-harf-tabela-1200-800-1    deltahospital1