Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Fuar Standları

Fuar Standları

Fuarlar, ticaretin en yoğun paylaşıldığı buluşma noktasıdır. Mal ve hizmet üreticilerinin ve tüketicilerinin belli bir zaman ve mekan dilimi içerisinde bir araya geldiği bir pazar olma niteliği de taşırlar.

Belirli bir konuya yönelik fuarlar, katılımcı firmalara talebi doğrudan, kısa sürede ve en etkili biçimde yakalama imkanı vererek hem satış hem de tanıtım açısından önemli kazanımlar elde edilmesini sağlar.

Fuar standları başlıca üç türde ele alınabilir. Fuarı organize eden firmanın sağladığı standart paket standlar, genellikle ahşap malzeme kullanılarak firmanıza özel bir tasarımla üretilen özel fuar standları , modüler sistem ile yine firmanız için özel olarak hazırlanan modüler fuar standları.

 

Paket fuar standları fuarı organize eden firmanın nispeten küçük bir ücretle tüm katılımcılara sağladığı ve firmanızın diğer katılımcılar arasında öne çıkmasına hiçbir katkı yapmayacak son derece standart ve basit standlardır. Üstelik ilk bakışta ekonomik görünmelerine rağmen bu tür standlar ortaya koydukları silik ve sıradan imaj ile firmanızın fuara yatırdığı kaynak ve çabaların meyve vermesini de engeller. Diğer firmalar çok daha dikkat çekici ve kendi ihtiyaçlarına özel inşa edilmiş standları ile fuarı ziyaret edenlerin ilgisini sizden önce çekerler.

Ahşap fuar standları size özel tasarlanıp üretilerek fuarın en gözde firması olmaya sizi bir adım daha yaklaştıran, firmanızın prestij ve imajına istediğiniz katkıyı yapmanızı sağlayan, sektörünüzde sizi bir adım öne çıkaracak standlardır. Özel üretim standlar ekseriyetle ahşap konstrüksiyon ile kurulur ve fuarın spot ışıkları altında firmanızın görünürlüğünü artırmak için firmanızın renklerine özenle boyanır. Ürünleriniz ve firmanızla ilgili görseller ve vitrinlerle zenginleştirilerek hizmetinize sunulur.

Modüler fuar standı ahşap konstrüksiyonlu özel fuar standlarının avantajlarını daha düşük bir maliyetle yakalamak isteyen katılımcılar için çekici bir alternatif olarak ön plana çıkmaktadır. Aluminyum konstrüksiyon ile hazırlanan ve firmanızın kurumsal kimliği ile ürünlerini yine size özel bir tasarımla ön plana çıkaran modüler fuar standları sizin için ideal çözüm olabilir.

Yaptığımız bazı fuar standlarından  örnekler;