Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Devasa büyük totem tabelalar

 

Totem tabela, genelde çok büyük ebatlarda olup okunması kolay fontlarla bezenmiş olan, yüksek mekanlara dikilen tabelalar olarak bilinirler. İyi bir reklam aracı olan bu tabela çeşitleri, genelde otobanlarda yahut yol kenarlarında sıklıkla görüntülenebilir ve dikkatinizi çekebilir.

 

devasabuyuk-totemtabelaGenelde, yüksek bir direk üzerine kurulan totem tabela, bu görünümü ile dikkatleri üzerine çektiği gibi; bu düzeyde önemli olan bir diğer etmen de elbette tasarımdır.

 

Tasarımı iyi olmayan bir totem genellikle okunamaz ve iyi görünmez. Bu sebepten, tasarımcının fontları da, görünümü de iyiden iyiye ayarlaması ve tecrübeli olması gerekmektedir.

 

 

Zira, dikkatinizi çeken ancak iletişim bilgilerini dahi okuyamadığınız bir tabelanın kurum ve kuruluş için de yararı olmayacaktır ve verilecek paralar boşa gidebilecektir.

Estetik bir tasarım ve sade bir çekicilik ile döşenen totem tabelalar, oldukça fazla iş yapabilir ve dikkat çekebilir.

 

devasabuyuk-totemtabela2Ancak, sizler daha modern bir tasarım düşünüyor ve kaba bir direğin kuruluşunuzun önünde durmasını istemiyor iseniz, genellikle Pilon tabela, bu raddede devreye girebiliyor.

Oldukça hoş tasarımlı ve yerden yukarda, duvara entegre edebilinen yahut dilediğiniz farklı tasarımlarla oluşturulabilen Pilon tabelalar, estetik duruş arayan her kuruluş için uygun olabilir.

 

Elbette, yerden totem kadar yukarıda olmadığından, genellikle logonuz ve benzeri fontlarınız dilediğinizce eklenebilir ve iyi bir renk düzeni yakalandığında, tasarımı da iyi olan bir Pilon tabela, genellikle büyük dikkat çekecektir.totemtabela-buyuk