Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Çatı Tabelası İle Her Yerden Görünür Olun

 

catitabelasi-tabelaÇatı tabelası, genelde büyük ve estetik ve aynı zamanda devasa tasarımlar olarak bilinirler ve bu çatı tabelasının tasarımcıları, hemen her zaman dikkat çekici tasarımlar ortaya koymaya çalışırlar.

 

Bunun için, özellikle belirlenen ekibin yaptığı tasarımlar, tamamen çatıya dayalı, duvara dayalı ve benzeri şekillerde olabilir. Genelde, devasa harfler ve fontlarla yazılan bu tasarım, aynı zamanda çatı tabelasının olabildiğince okunaklı ve görünür olmasını da sağlar ve asıl hedefi bunlardan ibarettir.

 

Geçtiğimiz yıllarda popülerleşen ve sağlam malzeme kullanımı ile de oldukça güzel olabilen bir tasarım olan çatı tabelaları, maliyeti ebatına ve boyuna göre, aynı zamanda uğraşına göre değişmekte olup aynı zamanda geçtiğimiz yıllarda pek çok kez kazaya da maruz kalmış tabela çeşitleridir. Bu sebepten, olabildiğince sağlam bir şirket ile anlaşarak bu tabelayı yaptırmak her zaman daha doğru olacaktır.

 

Çatı tabelaları, gerek fiyat araştırması yapılarak, gerekse pek çok kez tasarım araştırması yapılarak en doğru olanı bulunarak gerçekleştirilmeli ve yaptırılmalıdır. Aksi halde, pişman olacağınız tasarımlar ve fiyat performans açısından oldukça orantısız bir çatı tabelasını, çatınızda gördüğünüzde çoğu zaman onu yeniden yaptırmak isteyebilirsiniz.

 

Bu sebepten, alanında tecrübeli ve ve senelerce bu işi kotarabilmiş şirketlerle, referansı olan insanlarla iş yapmanız, her zaman sizin yararınıza bir durum olacaktır. Bu sayede, tasarım portföyü geniş uzmanlarla çalışma imkanında seçme şansınız da bulunacaktır.

 

Neden Bizimle Çalışmalısınız 

Türkiye genelinde hizmet veren en kapsamlı açık hava reklam firmasıyız. Uzun yıllardır tüm güncelleme ve yenilikleri yakından takip ederek kendimizi geliştirerek ilerledik. Amade Reklam olarak bir çok farklı ve yüzlerce modelde açık hava reklam hizmetini büyük makine parkurumuz ile veriyoruz. Bizlere 0212 436 28 28 numası veya info@amadereklam.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 

Çatı Tabelası Örnekleri

Bir çok kurumsal firma başta olmak üzere eğitim kurumu, hastane ve alışveriş merkezlerine kendilerini daha ön plana çıkaracak ve her yerden rahatça görünümü sağlayarak doğal navigasyon sağlayacak hafızada yer eden tasarımları projeye çevirdik Amade Reklam ile.

 

          catitabelasi-amadereklam    catitabelasi-amadereklam2    catitabelasi-amadereklam3    catitabelasi-amadereklam10

          catitabelasi-amadereklam9    catitabelasi-amadereklam8    catitabelasi-amadereklam7    catitabelasi-amadereklam6

          catitabelasi-amadereklam5    catitabelasi-amadereklam4    hastane-tabela-cephe-ve-cati-tabelasi    Avcilar_cati_tabelasi13.10.2011

          acibademgece    isikli hastane cerrahi    cati-tabelasi8    cati-tabelasi7

          cati-tabelasi2    cati-tabelasi3    cati-tabelasi4    cati-tabelasi5

          cati-tabelasi6    cati-tabelasi1    cati-tabelasi9    cati-tabelasi10