Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Çatı Tabelası

 

Çatı tabelası genel olarak diğer tabela ölçülerine göre daha farklı tasarlanıp ölçüleri genel olarak çok ileriden fark edileceği ve yüksek yerde olduğu için büyük ölçülerde yaptırılması ön görülmektedir.

 

Çatı tabelası yaptıracak firma veya kurumun ilk önce tabelanın konulması gereken yer hakkında fizibilite çalışması yaptırması gerekmektedir.

Diğer tabelalara göre daha fazla rüzgar alması çatı tabelalarının montajının çok dikkatli yapılması gerektiği başlıca kurallarından biridir.Çatı tabelasında kullanılacak harflerin yüksekliği bina kat sayısı tabelanın okunması gereken mesafe tabela zemin ölçüleri vb. unsurlar göz önünde bulundurularak hesaplanıp fotoğraflarının okunması gereken yerden çekilip görsel tasarımının buna göre yapılması gerekmektedir.

Daha fazla alana ve kişiye hitap edebilmek için genellikle yüksek binaların üzerine monte edilen Çatı Tabelası, yüksek binalar arasında kaybolmuş işletmeler için akıllı bir seçimdir. Görkemli yapısı ve yüksekte olması sebebiyle karmaşık yapılaşma içerisinde anında fark edilmenizi sağlar.

Genellikle işlek otoyollarda, yüksek kesimlerde bulunan şirketlerin kullandığı Çatı Tabelaları büyük titizlik ile tasarlanıp monte edilmesi gerekir. Fark edilmesi için genellikle büyük boyutlarda imalatı yapılan Çatı Tabelalarının, rüzgara ve diğer zarar verici harici etmenlere karşı dayanıklı olması gerekir.

 

          catitabelasi-amadereklam    catitabelasi-amadereklam2    catitabelasi-amadereklam3    catitabelasi-amadereklam10

          catitabelasi-amadereklam9    catitabelasi-amadereklam8    catitabelasi-amadereklam7    catitabelasi-amadereklam6

          catitabelasi-amadereklam5    catitabelasi-amadereklam4    hastane-tabela-cephe-ve-cati-tabelasi    Avcilar_cati_tabelasi13.10.2011

          acibademgece    isikli hastane cerrahi    cati-tabelasi8    cati-tabelasi7

          cati-tabelasi2    cati-tabelasi3    cati-tabelasi4    cati-tabelasi5

          cati-tabelasi6    cati-tabelasi1    cati-tabelasi9    cati-tabelasi10