Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Bayi Tabelası

 

Bayi tabelaları genel olarak bayilik (franchising) veren firmalar için en cazip reklam araçlarının başında gelmektedir. Bayilik veren firmalar ürünlerinin daha çok kitlelere ulaşmasını sağlamak için şehrin belirli yerlerinde mağazalar, dükkanlar açarak genel olarak insan trafiğinin fazla olduğu yerlerin tercih edilerek hem markayı tanıtmak bu bağlamda ürünlerinin tanıtılması konusunda ulaşmasını sağlamaktadır.

bayi tabelası

Bayi Tabelasının Firmaya Önemi

Bayi tabelaları bayilik veren firmaları için marka bilinirliği oluşturması bakımından açık hava reklam mecrasından en etkili reklam araçlarının başında gelmektedir. Bir bayi tabelası sizin kurumsallığınızı yansıtarak sizi ifade edebilmektedir. Markanın büyümesi bayileşerek franchising modeli hızla gelişmesiyle olmaktadır. Bu süreçte en etkili yöntemlerden biri reklamdır. Reklam olarak kullanıcının birebir dikkatini çeken içerik reklamları dış ve iç mekan reklam modelleridir. Bunlar dış mekan tabelalarından tutun tabela ve iç mekan görsellerine kadar yer almaktadır. Bayi tabelalarının firmaya faydası hem maddi açıdan hem de prestij marka bilinirliği açısından önemi bulunmaktadır. Bayilik verecek firma maddi açıdan aynı anda bir çok tabela veya iç görsel yaptıracağından birim maaliyeti olarak düşerek ekonomik anlamda büyük fırsat doğmaktadır.

 

Küçük Ama Etkisi Büyük Bayi Tabelaları

Bayi tabelaları genel olarak küçük ebatlardan oluşsa da bu her zaman küçük olacağını göstermemektedir. Küçük yapılıp ir çok örneği bulunan bu tabelaların etkisi bakımından marifeti büyüktür. Hemen her şekilde günümüzde yüzlercesine denk geldiğimiz günümüzde bunlara örnek bir çok kare, dikdörtgen, yuvarlak, elips, çokgen ve farklı özel ölçülerde ve tasarımda bayi tabelası imalatı yapmak mümkündür. Genel olarak 43×43 yapılan ölçülerdeki veya aşağısındaki tabelalara devlet tarafından vergi alınmaması da bu tabelaların etkisinin çok olduğunu göstermektedir.

Özellikle tabela yaptırıken dikkat edilmesi gereken onca husus vardır. Bunlardan ilki kurumsal kimliğe uygun tabela modeli seçimidir. Bir çok bayi modeli olan tabela modelllerini seçerken kurumsallık ön planda olup seçeceğiniz tabela modelini sizin kurumsallığınıza uygun olanı seçmeniz markanızın bilinirliği ve algısı açısından iyi olacaktır.

Bayi tabelası konusunda bir çok referansı ve klasikleşen tabela modellerinden hariç modern, farklı ve yenilikçi modeller üreten Amade Reklam siz firma sahiplerine büyük imkanlar sunmaktadır. Bayi tabelası için 0212 436 28 28 veya info@amadereklam.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.