Hizmetlerimiz
destek
kredi kartı
Makina Parkuru
Banka Bilgileri
Banko Arkası Tabela

 

Banko Arkası Tabela Nedir?

Banko arkası tabela modelleri genel olarak kullanım alanları ofislerdir. Ofislerde tercih edilen yerler genel olarak banko veya ofis girişlerinin bulunduğu alanları hemen karşı cepheleri seçilmektedir. Kurumsallık adına yapılacak ofis ortamındaki en önemli reklam tabela modellerinden biridir bankonun arkasına koyulan tabela.

 Banko Arkası Tabela

Banko Arkası Tabela Ofisinize Kurumsallık Katar

Banko arkası tabelalar pleksi, paslanmaz krom, lamplex ve forex üzeri folyo sıvama olarak bir çok farklı model ve yapıda geniş ürün ve malzeme seçeneği bulunmaktadır. Şirketler genel olarak tabelanın kurumsallığı yansıtan bir obje olduğunun bilincinde olduklarından bu tarz model ve malzemede tabelaları ofis ve şirketlerine yaptırmayı uygun bulmuşlardır.

Banko Arkası Ofis Tabelası

Banko arkası ofis tabelası modelleri olarak neredeyse tüm tabela modelleri bu bölüme uygun olarak tasarlanıp uygulanabilir. Model olarak her firma kendi logo ve kurumsallığına uygun renk ve seçeneklerde tabela modeli seçmektedir. Genel kullanım olarak paslanmaz krom, pleksi, kompozit ve kompozit üzeri pleksi kutu harf tabela modelleri tercih edilmektedir. Işıksız seçeneklerde ise alikor, folyo kesim, dekota ve yine pleksi kesim modelelri banko arkası, ofis veya danışma arkası olarak tabela modelleri kullanılmaktadır.

 

Farklı, yenilikçi ve modern tasarımları ile Amade Tabela Reklam bu tabelalar sayesinde görsel açıdan ofisinizde şık bir görüntü oluştururken, aynı zamanda marka bilinirliğinizi akıllara kazıyacaktır. Ofis Tabelaları ve banko arkası  modellerimizden bazıları aşağıdadır.

 

          47891   20151121_201213   bankoarkasi-tabela2   banko-arkasi-tabela3

          bankoarkasi-tabela3   monte-lobby-sign-resized-600